0
0
قیمت آیفون

محصولات اپل

محصولات نام آشنای آیفون همیشه جذابیت خاص خودشان را برای مردم دارند. چه افرادی که تازه میخواهند از این کمپانی خرید کنند و چه افرادی که از قبل با دیگر محصولات اپل مانند آیپد یا مک آشنا بوده اند.گوشی های آیفون از نظر کیفیت کم نظیر هستند و همین امر طرفداران پرشمار این محصولات را حتی با در نظر گرفتن قیمت بالای آن ها توجیه میکند.

سیستم عامل اپل

آی او اس مخفف Iphone Operating System و سیستم عاملی است که اپل تنها برای گوشی های آیفون طراحی کرده است و هیچ کمپانی دیگری نمیتواند از این سیستم عامل در تلفن های هوشمند خود استفاده کند. بسیاری iOS را ساده ترین سیتم عامل موجود می دانند و از اینروست که آیفون طرفداران همیشگی خودش را دارد.

آپدیت آیفون

در سیستم عامل iOS می توانید به دو روش دستی و یا خودکار برای بروزرسانی برنامه های خود اقدام کنید. این بروزرسانی ها باعث عملکرد بهتر دستگاه تلفن همراه شما و همچنین حفظ امنیت آن میشود.

انواع آیفون

از سال 2007 تا کنون بیشتر از 15 مدل آیفون تولید شده است که شامل :
 2G، 3G، 3Gs، 4، 4s، 5، 5c، 6، 6plus، 6s، 6s plus، SE 2016، 7، 7plus، 8، 8plus،X، XS، XS max،XR، 11، 11پرو، 11 پرومکس، SE 2020، 12، 12 مینی، 12 پرو، 12 پرومکس، 13، 13 پرو، 13 پرومکس می شوند. هنگامی که علاقه مندان به تکنولوژی روز از محصولات پرطرفدار موجود در بازار صحبت میکنند همیشه نام گوشی های آیفون شنیده میشود و البته که در بین آنها گوشی Iphone 13 Pro Max  بسیار محبوب هستند.
فروشگاه اینترنتی بروزلند با مناسب ترین قیمت گوشی های آیفون 13 Pro Max  را به شما عرضه میکند.